Krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti

Zhoubná propagace homosexuality

Dsss-melnik-110. Červen 2017

Nemohu nereagovat na jednu událost, která se v nedávné době stala ve Francii. Policista Xavier Jugelé měl v Paříži posmrtnou svatbu se svým partnerem Étiennem Cardilesem. Tohoto policistu 20. dubna 2017 zastřelil džihádista Karim Cheurfi, když patroloval na Champs-Élysées. Honosného ceremoniálu na radnici se mimo jiné zúčastnil bývalý francouzský prezident Francoise Holland a pařížská starostka Anne Hidalgová. Tato nechutná událost byla oslavou liberálně levicové ideologie. Je to plivnutí do tváře všem pozůstalým evropských masakrů, které v podstatě způsobují prohnilé multikulturní politické kreatury!

Bývalý kariérní bolševik Andrej Babiš vlastní spoustu ,,výplachových‘‘ médií, mezi které patří i hudební televizní stanice Óčko. Tuto stanici doma nesleduji, ale včera jsem byl na obědě v restauraci, kde mi nic jiného nezbývalo, protože televizor směřoval přímo proti mně. Z videoklipu, ve kterém se milují dva muži, mi bylo opravdu na zvracení. Rychle jsem zaplatil a odešel. Óčko sleduje spousta mladých lidí. Je alarmující, kam až multi-kulti propaganda zachází.

Dětská televizní stanice ČT Déčko má ve znaku duhu. Duhová vlajka je symbolem homosexuálů. Myslíte si, že je to náhoda? Já tedy NE! Kam až chce tento zrůdný režim dojít?

Homosexuálové jsou nemocní lidé. Nemohou za to. Mezi homosexuály je i mnoho schopných lidí, kteří jsou pro národ prospěšní. Ať si doma dělají, co chtějí. Nesmí ale svoje nechutnosti prezentovat na veřejnosti!

Dělnická strana sociální spravedlnosti má řešení. Její konstantní politický program říká v této otázce toto:

,,Odmítáme snahy postavit zákonem homosexuální vztahy na stejnou úroveň manželství. Žádáme zrušení zákona o partnerských vztazích. Aktivity pochybných pseudohumanistů jsou mimořádně nebezpečné pro občanský pořádek a přirozený stav společnosti a znamenají postupný morální ale i fyzický úpadek lidské společnosti. Odmítáme adopce dětí homosexuálními páry.‘‘

Martin Aubrecht (DSSS Mělník)